Kwiaty kompozycje

W Kwiaciarni Strzegomskiej wykonujemy dla naszych klientów wyjątkowe kompozycje z kwiatów – są one idealnym upominkiem i wspaniałą ozdobą, która od razu przyciąga wzrok. Przygotowywane przez nas kompozycje kwiatowe nadają się na różnego rodzaju okazje – nasi klienci często wybierają je jako upominki urodzinowe i imieninowe, na Dzień Kobiet, również jako podarunek świąteczny czy rocznicowy.

Ogromny wybór kompozycji kwiatowych

Nasza kwiaciarnia oferuje rożnego rodzaju kompozycje kwiatowe, które przygotowujemy z naciskiem na ich wyjątkowy wygląd oraz dopasowanie do danej okazji. Wykorzystujemy różnego rodzaju gatunki kwiatów oraz dekoracje, a nasi zręczni i kreatywni floryści wiedzą, jak stworzyć z nich coś jedynego w swoim rodzaju.

Oferujemy między innym kompozycje kwiatowe w doniczkach, które stanowią atrakcyjną alternatywę dla zwykłych bukietów. Również kwiaty składamy w piękne zestawy dekoracyjne, na przykład przeznaczone do ozdoby stołów czy też jako dekoracje do świec. Naszym kompozycjom możemy nadać dowolny wygląd zgodnie z życzeniami klientów. Mogą być to między innymi klasyczne czerwone róże, polne kwiaty, jesienne inspiracje z suszonymi owocami czy też trawy i rośliny skalne – możliwości są praktycznie nieograniczone.

Możliwość składania zamówień online

Jako że działamy także jako kwiaciarnia internetowa, naszym klientom umożliwiamy składanie zamówień online. Jeżeli interesuje Państwa nasza oferta, wtedy zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszych propozycji oraz inspiracji na stronie internetowej – jeżeli mają Państwo pytania, jesteśmy zawsze do dyspozycji!

Kompozycje kwiatowe wykonywane w Kwiaciarni Strzegomskiej.

strzegomska-kompozycje-11

Kompozycja #11

Zobacz produkt
strzegomska-kompozycje-10

Kompozycja #10

Zobacz produkt
strzegomska-kompozycje-09

Kompozycja #9

Zobacz produkt
strzegomska-kompozycje-08

Kompozycja #8

Zobacz produkt
strzegomska-kompozycje-07

Kompozycja #7

Zobacz produkt
strzegomska-kompozycje-06

Kompozycja #6

Zobacz produkt
strzegomska-kompozycje-05

Kompozycja #5

Zobacz produkt
strzegomska-kompozycje-04

Kompozycja #4

Zobacz produkt
strzegomska-kompozycje-03

Kompozycja #3

Zobacz produkt
strzegomska-kompozycje-02

Kompozycja #2

Zobacz produkt
strzegomska-kompozycje-01

Kompozycja #1

Zobacz produkt